o nas
Firma Stolor działa na rynku od 1989 roku.W ciągu 34 lat istnienia zrealizowała setki różnego rodzaju zleceń, dzięki czemu posiada bogaty bagaż doświadczeń.

Z biegiem czasu staramy się rozwijać, wprowadzać nowe technologie, nowoczesne maszyny i narzędzia. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w robieniu schodów z drewna, z wszelkiego rodzaju balustradami.Wykonujemy schody własnej konstrukcji - tzw. ażurowe - oraz na betonie.Zajmujemy się także robieniem mebli: począwszy od mebli kuchennych przez pokojowe, sypialnie, na meblach ekskluzywnych i barowych skończywszy. Podejmujemy się również nietypowych prac.

Dzięki wyszkolonej kadrze projektujemy w technice 3D programem Compass CAD 10, aby klient mógł zobaczyć produkt jeszcze przed przystąpieniem do pracy. Dostęp do dobrego surowca jest gwarancją wysokiej jakości, a dobre sprawdzone lakiery,woski i bejce, którymi uszlachetniamy drewno,sprawiają że nabiera ono piękna i blasku, oraz zostaje dobrze zabezpieczone.